Görüş belirtmek istiyorum » » »  
 
 
 Yavuz Yıldırım / Makine Mühendisi / ISTANBUL
 Böyle bir seti oluşturanları tebrik ediyorum, ellerinize sağlık. Fiyatınız da çok uygun. Sizden yeni yayınlar bekliyorum. Örneğin www.pratik-ingilizce.com web sitenizde yayınladığınız hikayeler vb. İngilizce diyologları bir kitap ve dvd de toplarsanız konuşma setinin devamında daha faydalı olur diye düşünüyorum..
 
 

 
 
 Eray Köse / Öğrenci / ESKISEHIR
 Setinizi beğendim ama daha fazla Türkçe açıklama olsaydı daha yararlı olurdu.
 
 

 
 
 İlknur KARAKAŞ / İç Mimar / GAZIANTEP
  Fiyatı ucuz olduğundan sipariş veririken oldukça tereddüt etmiştim. Ama içeriği görünce çok memnun kaldım. Teşekkürler...
 
 

 
 
 engin kırpaç / Dış Ticaret / BURSA
 Bu harika seti hazırlayanları tebrik ediyorum.acaba setiniz sadece ingilizceylemi sınırlı kalacak yoksa başka dillerdede böyle konuşturmaya yönelik setler hazırlayacakmısınız?
 
 

 
 
 Cemil BAYCAN / Yönetici / ANKARA
 Kursa da gittim, özel ders de aldım. Ama hepsi bana gramer öğretti. Bu setle kendi kendime çalışıyorum. Yaptığım şey sürekli dinlemek. Anlamam biraz daha gelişince belki yine özel ders alırım, ama bu kez sadece pratik olur. İşin püf noktası anlaşıldı.
 
 

 
 
 İlhan Orbay / Eğitimci / IZMIR
 Gramer içinde boğulmadan İngilizce konuşabilmek isteyen herkese tavsiye edebileceğim, çok faydalı ve çok kaliteli bir set. Emeği geçen herkesi kutlarım.
 
 

 
 
 Fettah Derviş / 30 yaşında / ISTANBUL
 Son derece sade, gereksiz ayrıntılardan uzak ve rahat anlaşılır bir üslup kullandıkları için bu seti hazırlayanlara teşekkür ve tebriklerimi sunuyorum. Öncesinde seslendirmeleri kendim derlemeye çalışıyordum, artık gerek kalmadı. Gerek dvd deki ses kalitesi, gerekse kitaptaki baskı kalitesi, ambalajı ve dvd lerin kitap içinde yerleşimi hepsi mükemmel. Herkese de tavsiye ediyorum.
 
 

 
 
 Yasin HACIMUSALAR / Öğretmen / CANAKKALE
 44 yaşındayım. Derdimi anlatacak kadar İngilizce konuşabilmeyi çok istedim. Ancak bu fırsatı hiç bulamadım. Bu seti görünce işte aradığım bu diye düşündüm. Gerçekten yararlı olacağını düşündüğüm bir set. Emeği geçenlere böyle bir fırsatı bize sunduğu için teşekkür ediyorum.
 
 

 
 
 Yusuf Öğütçü / 29 yaşında / ADANA
 Gramerim zaten iyiydi. Setinizle de kulak dolgunluğu kazanıyorum. Teşekkür ediyorum.
 
 

 
 
 Beyza TURAN / Sekreter / ANKARA
 Harika bir set. Hem güzel, hem de ucuz.