Görüş belirtmek istiyorum » » »  
 
 
 Soner Öğüt / Memur / KONYA
 Set içerisinde yaklaşık 5000 kelime örnek cümleler içinde kullanılarak verilmiş. bütün gramer konuları sıkıcılıktan uzak biir şekilde anlatılmış. seslendirmeler oldukça kaliteli. Fiyatının çok çok üzerinde bir set. tek eksiği reklam ve tanıtımının iyi yapılamaması. İngilizceyi sıfırdan öğrenenlere ve konuşmasını geliştirmek isteyenlere tavsiye ederim.
 
 

 
 
 Pınar Üstüngel / Sanatçı / IZMIR
  Bu setle pratik ingilizce sitesinde paylaşmış oldukları bölümlerde, konuların ele alınış biçimi ,çok temiz bir dille seslendirilmeye özen gösterilmiş olması ve aynı diyalogların hem İngiliz hem Amerikan aksanıyla seslendirilmiş olması beni çok etkiledi. Set bugün elime ulaştı.Konular son derece anlaşılır bir şekilde alınmış.Ses kalitesi çok beğendim...Açıkçası bana öğrenme keyfini tekrar tattıracağına inandığım Altın dil ailesinde emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum.
 
 

 
 
 Nermin Dilektaşlı / *** / ISTANBUL
 Fiyatının düşük ve kitaplarının küçük göründüğüne sakın aldanmayın. Yeni başlayanlar için, orta seviyede bilenler için, dinleme ve konuşma pratiği az olanlar için muhteşem bir eser. İngilizce öğrenmek ve ingilizcesini geliştirmek isteyen herkese öncelikle bu seti tavsiye ediyorum. Sadece bir cildi bile aylarca çalışabilirsiniz eğer tam manasıyla öğrenmek istiyorsanız.
 
 

 
 
 Hasan Balbaba / Yönetici / KAHRAMANMARAS
 Altındil seti sıfırdan başlayanlar için tavsiye edebileceğim bir set. Birbirine yakın kelimeler bir arada verilmiş, anlaşılır ve pratik bir çalışma seti. Emeğe saygı gereği yorum yazmak istedim. Yakın ilgilerinden dolayı Altındil ekibine müteşekkirim.
 
 

 
 
 kerem aktas / otelcılık / ISTANBUL
 altındıle cok tesekur edıyorum onun sayasınde ıngılızcem cok ılerledı meslegım geregı yabancılarla muhattab oluyorum bana faydası cok oldu herkese sıddetle tavsıye edıyorum 2 ,kıtabıda bıtırmek uzereyım ınsallah 3 kıtapta bu ıngılızceyı tam kapıcam emegı gecen herkeze cok tesekkurler kesınlıkle alın
 
 

 
 
 bülent polat / HES genator / MARDIN
 mesleki açıdan aldım seti gerçekten istediklerimin fazlası var teşekkür ederim altın dile. Altın dil sistesi ne kadar klasik görünse bile Güvenliği ile şaşmamak gerekir herkes rahat güvenli bir şekilde siparişini vere bilir.
 
 

 
 
 Fatih ÖZCAN / MEMUR / BITLIS
 2 gün kadar oldu çalışmaya başladım bakalım güzel geldi ilk değerlendirmem olumlu
 
 

 
 
 Büşra Konya / Öğrenci-Çalışan / ISTANBUL
 İngilizceyi harika öğretiyor . Öneririm.. Gramerim vardı fakat telafuzum yoktu. Ama sımdı Hem telafuzum var hemde gramerim..
 
 

 
 
 EMEL DALYAN / YÖNETİCİ ASİSTANI / ANKARA
 Seti alalı 1 hafta oldu çok iyi gidiyor, konuşmaya yönelik bir set gereksiz gramer bilgisi yok herkese şiddetle tavsiye ederim. yalnız bir isteğim olcak 3 yaşındaki oğlum içinde uygun bir set istiyorum. bu yaş grubunda çoçuklar herşeyi çabuk algılıyor. şayet öyle bir setiniz varsa almak isterim teşekkürler
 
 

 
 
 Tuna MUMCU / Öğrenci / TRABZON
 Bu set bana nefret ettiğim İngilizce'yi sevdirdi. Hazırlığı da çok rahat geçtim. Teşekkür ederim.